Skip to content

Statystyka do pracy magisterskiej
doktoratu oraz badań naukowych

Wykorzystanie odpowiednich testów statystycznych i modeli wnioskowania do odpowiedzi na postawione pytania badawcze i weryfikacja hipotez. Analiza wyników obejmuje testowanie założeń, opis wyników, prezentacje wyników w postaci tabeli oraz wykresów w miejscach wskazanych przez wymogi standardów edytorskich.

W ramach współpracy oferujemy pomoc przy analizie danych statystycznych oraz raportowania wyników badań głównie z zakresu nauk społecznych. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się współpracując na każdym etapie kariery naukowej. Pomagamy studentom podczas badań wymaganych przy licencjacie oraz magistrze. Współpracujemy z doktorantami oraz autorami artykułów naukowych publikowanych w polskich jak i zagranicznych czasopismach.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz! 

Dlaczego my?

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego badania. Opis wyników poprzedza dokładna analiza samej metodologii badań, by dobrze zrozumieć ich problematykę. Dopiero mając wiedzę o zmiennych, pytaniach badawczych, narzędziach pomiaru i wielu innych aspektach budujemy modele statystyczne. 

Same wyniki to nie wszystko. Analiza danych nie ogranicza się tylko do przedstawienia “suchych” liczb. Stoją one zawsze w towarzystwie tabel, wykresów oraz podsumowań, które tłumaczą sedno prezentowanych wyników i jasno sugerują przesłanki do odpowiedzi na pytania badawcze.

Nie zostaniesz sam z efektami naszej pracy. Konsultacje związane z omówieniem przesłanej analizy, wyjaśnienie wszystkich zawartych w niej wyników, rozmowa na temat elementów współpracy, są zawsze darmowe!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Kilka lat pomocy w projektowaniu badań i doświadczenie w analizie danych doceniło już wielu naszych klientów.

PROSTY JĘZYK

Raport z nawet bardzo skomplikowanej analizy zawsze przygotowany jest w zrozumiały sposób pozbawiony miejsca na wątpliwości.

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Ustal przebieg współpracy przed rozpoczęciem działań. Zapłać po ocenie rezultatów.

OCHRONA DANYCH

Twoje badania i zebrane dane są bezpieczne. Znikną z serwerów po zakończeniu współpracy.

Jak przebiega współpraca?

Współpraca ma zawsze podobny schemat. Ocena bazy danych poprzedzona jest zawsze wyjaśnieniami związanymi z metodologią pracy. Poznanie celu i zakresu badań to początek działań skierowanych na wybór odpowiedniej drogi wnioskowania statystycznego. Na tym etapie wymiana doświadczeń i oczekiwań pomoże lepiej dopasować dalsze działania do Twoich indywidualnych wymagań.

Nigdy nie musisz inwestować „w ciemno”. Cenę za pomoc poznasz przed rozpoczęciem działań, a zapłacisz dopiero po ocenie rezultatów naszej analizy i pracy.

PIERWSZY KONTAKT

Skontaktuj się z nami. Napisz poprzez adres mailowy, formularz na stronie lub zadzwoń. Opisz swoje badania i wymagania stawiane przed analizą danych. Prześlij bazę danych oraz informacje o metodologii badań własnych. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy zakres i szczegóły współpracy.

TWORZENIE ANALIZY

Przeprowadzimy wnioskowanie statystyczne i stworzymy do niego raport. Raport ten zgodny będzie ze standardami edytorskimi, opisujący odpowiednie kroki analizy danych. Opis wybranych wyników testów statystycznych wsparty będzie informacjami w formie tabel i wykresów oraz jasną interpretacją wskazanych wyników i efektów.

OCENA WYKONANIA

Sprawdź czy przygotowana analiza danych spełnia wcześniejsze ustalenia i Twoje wymagania. Przekaż uwagi i wszelkie wątpliwość. Zapłać dopiero po uzyskaniu wymaganego efektu.

KONTAKT