WASZE OPINIE

Wielu doceniło już współpracę z nami. Zobacz dlaczego. Napisz do nas i dołącz do  zadowolonych klientów.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

COLLEGIUM HUMANUM

W ramach współpracy z Collegium Humanum prowadzimy zajęcia dydaktyczne dla studentów psychologii z zakresu statystyki oraz metodologii w badaniach psychologicznych. Stawiając na praktyczne wykorzystanie modeli analitycznych wprowadzamy przyszłych psychologów w świat analizy danych.

Nowoczesna uczelnia wyższa aktywnie skoncentrowana na podnoszenie jakości oferty dydaktycznej, łączy w swoich murach specjalistów wielu dziedzin i wielu zainteresowań.

ATI LABS

Zespół specjalistów z dziedziny psychologii i zdrowia publicznego pracujący nad wprowadzeniem psychoterapii w realia cyfrowego świata i nowych technologii. Praca specjalistów z obszaru informatyki, inżynierii biomedycznej oraz psychoterapii skutkuje stałym ulepszaniem oprogramowania komputerowego wychodzącego na przeciw nowemu społeczeństwu. 

Razem z ATI Labs badamy sposób wprowadzania elementów psychoterapii poznawczo-behawioralnej dla osób z zaburzeniami nastroju, do najnowszych urządzeń, codziennego już użytku, takich jak telefon czy komputer.

POMORSKI UNIWERSYTET
MEDYCZNY W SZCZECINIE

Wielowymiarowa ocena korelatów i predyktorów postawy studentów kierunków medycznych wobec osób niepełnosprawnych była elementem współpracy z pracownikami Zakładu Medycy Społecznej i Zdrowia Publicznego. Działania podjęte początkiem 2021 roku razem z pracownikami Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego zaowocowały opracowaniem wyników analizy danych badań publikowanych na łamach International Journal of Environmental Research and Public Health.

Razem ze specjalistami nauk o zdrowiu opracowaliśmy wielozmiennowe modele w próbie wyjaśnienia zmienności postaw wobec osób niepełnosprawnych wśród studentów kierunków medycznych.

PUM logo

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz! 

O MNIE

Jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Z szerokiej gamy psychologicznych zainteresowań wybrałem aspekty metodologii badań i statystycznego opisu wyników. Poradnictwem w dziedzinie badań i tworzeniem analizy danych do prac naukowych zajmuję się już kilka lat. Współpracuję z indywidualnymi klientami jak i z zespołami badawczymi.

KOMU POMAGAMY?

Nasza wiedza i doświadczenie wykorzystywana jest przez studentów, magistrantów oraz doktorantów i pracowników naukowych. Największym doświadczeniem możemy wykazać się w dziedzinach psychologii oraz socjologii. Klienci korzystają z naszego doświadczenia w analizie danych już od kilku lat. Podejmujemy się współpracy na różnych etapach naukowej kariery.

NASZA OFERTA​

Statystyka do pracy magisterskiej, doktoratu oraz badań naukowych

Analiza statystyczna wyników ankiet

Przygotowanie projektu badawczego

Projektowanie ankiety własnej

Korepetycje ze statystyki

MASZ PYTANIA