Skip to content

KOREPETYCJE ZE STATYSTYKI

Elementy statystyki oraz metodologi badań zawsze pojawiają się w toku studiów i nierzadko stanowią wyzwanie. Oferujemy pomoc w zrozumieniu zagadnień związanych ze statystyką w psychologii, socjologii oraz  naukach społecznych. Zarówno teoretyczne podłoże testów statystycznych jak i praktyczne ich wykorzystanie oraz interpretacja stanowią elementy naszej pracy.

Pomoc obejmuje także wykorzystanie w analizach najpopularniejszych programów statystycznych. Ich obsługę, interfejs i możliwości analityczne oraz co najważniejsze, sposoby ich wykorzystywania w analizie.

Spotkania odbywają się stacjonarnie lub w formie e-konsultacji w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz! 

Dlaczego my?

O efektywności współpracy decyduje nasze indywidualne podejście oraz atmosfera skupiona na zrozumienie omawianych zagadnień, a nie jedynie przedstawienie teoretycznych założeń i cytowanie podręczników.

Potrafimy dostosować terminy spotkań do wymagań studentów stacjonarnych jak i zaocznych. Nie pobieramy przedpłat ani zaliczek związanych z konsultacjami. Tematykę i zakres pracy ustalamy wcześniej, w oparciu o Twoje indywidualne preferencje, tak by czas spotkania był jak najbardziej efektywny. Dysponujemy bazą przykładowych zadań ale chętnie pomożemy także rozwiązać Twoje.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Kilka lat pomocy w projektowaniu badań i doświadczenie w analizie danych doceniło już wielu naszych klientów.

PROSTY JĘZYK

Raport z nawet bardzo skomplikowanej analizy zawsze przygotowany jest w zrozumiały sposób pozbawiony miejsca na wątpliwości.

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Ustal przebieg współpracy przed rozpoczęciem działań. Zapłać po ocenie rezultatów.

OCHRONA DANYCH

Twoje badania i zebrane dane są bezpieczne. Znikną z serwerów po zakończeniu współpracy.

Jak przebiega współpraca?

Współpraca ma zawsze podobny schemat. Ocena bazy danych poprzedzona jest zawsze wyjaśnieniami związanymi z metodologią pracy. Poznanie celu i zakresu badań to początek działań skierowanych na wybór odpowiedniej drogi wnioskowania statystycznego. Na tym etapie wymiana doświadczeń i oczekiwań pomoże lepiej dopasować dalsze działania do Twoich indywidualnych wymagań.

Nigdy nie musisz inwestować „w ciemno”. Cenę za pomoc poznasz przed rozpoczęciem działań, a zapłacisz dopiero po ocenie rezultatów naszej analizy i pracy.

PIERWSZY KONTAKT

Skontaktuj się z nami. Napisz poprzez adres mailowy, formularz na stronie lub zadzwoń. Opisz swoje badania i wymagania stawiane przed analizą danych. Prześlij bazę danych oraz informacje o metodologii badań własnych. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy zakres i szczegóły współpracy.

TWORZENIE ANALIZY

Przeprowadzimy wnioskowanie statystyczne i stworzymy do niego raport. Raport ten zgodny będzie ze standardami edytorskimi, opisujący odpowiednie kroki analizy danych. Opis wybranych wyników testów statystycznych wsparty będzie informacjami w formie tabel i wykresów oraz jasną interpretacją wskazanych wyników i efektów.

OCENA WYKONANIA

Sprawdź czy przygotowana analiza danych spełnia wcześniejsze ustalenia i Twoje wymagania. Przekaż uwagi i wszelkie wątpliwość. Zapłać dopiero po uzyskaniu wymaganego efektu.

KONTAKT