Skip to content

PROJEKTOWANIE ANKIETY WŁASNEJ

Psycholodzy społeczni oraz socjolodzy bardzo często wykorzystują narzędzia własne budowy. Ankieta własna może być tak samo dobrym narzędziem pomiaru w badaniu jak narzędzie standaryzowane.

Oferujemy pomoc w stworzeniu ankiety własnej w badaniach z obszaru psychologii, socjologii oraz nauk społecznych. Pomożemy dobrać charakter pytań oraz skale odpowiedzi. Podpowiemy w kwestii  operacjonalizacji pojęć psychologicznych, inaczej, przedstawienia ich za pomocą wskaźników, czyli pytań ankiety własnej. Opracujemy instrukcję, system punktowania i oceny odpowiedzi oraz stylistykę ankiety własnej. Pomożemy także zmodyfikować powstałe już wersje tak, by jak najlepiej pasowały do przedmiotu i celu badań własnych.

Współpraca może obejmować także psychometrię ankiety własnej. Ocenie podlegać będzie aspekt trafności treściowej czy adaptacji kulturowych. Pomożemy w ocenie trafności i rzetelności ankiety własnej. Wykażemy właściwości ankiety poprawiając jej moc oraz zasadność wykorzystywania w badaniach naukowych.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz! 

Dlaczego my?

Do każdego badania i narzędzia podchodzimy w sposób indywidualny. Zawsze staramy się, by jak najlepiej opracować pytania ankiety, mając na uwadze nie tylko przedmiot badania ale także późniejsze możliwości wykorzystania wyników ankiety w analizie. 

Budowanie ankiety własnej nie zawsze jest łatwym zadaniem, o czym więcej pisaliśmy tutaj. Mamy w tej kwestii jednak duże doświadczenie i chętnie dzielimy się nim przy opracowaniu nowych ankiet.

Nie zostaniesz sam z efektami naszej pracy. Konsultacje związane z omówieniem przesłanej analizy, wyjaśnienie wszystkich zawartych w niej wyników, rozmowa na temat elementów współpracy, są zawsze darmowe!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Kilka lat pomocy w projektowaniu badań i doświadczenie w analizie danych doceniło już wielu naszych klientów.

PROSTY JĘZYK

Raport z nawet bardzo skomplikowanej analizy zawsze przygotowany jest w zrozumiały sposób pozbawiony miejsca na wątpliwości.

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Ustal przebieg współpracy przed rozpoczęciem działań. Zapłać po ocenie rezultatów.

OCHRONA DANYCH

Twoje badania i zebrane dane są bezpieczne. Znikną z serwerów po zakończeniu współpracy.

Jak przebiega współpraca?

Współpraca ma zawsze podobny schemat. Ocena bazy danych poprzedzona jest zawsze wyjaśnieniami związanymi z metodologią pracy. Poznanie celu i zakresu badań to początek działań skierowanych na wybór odpowiedniej drogi wnioskowania statystycznego. Na tym etapie wymiana doświadczeń i oczekiwań pomoże lepiej dopasować dalsze działania do Twoich indywidualnych wymagań.

Nigdy nie musisz inwestować „w ciemno”. Cenę za pomoc poznasz przed rozpoczęciem działań, a zapłacisz dopiero po ocenie rezultatów naszej analizy i pracy.

PIERWSZY KONTAKT

Skontaktuj się z nami. Napisz poprzez adres mailowy, formularz na stronie lub zadzwoń. Opisz swoje badania i wymagania stawiane przed analizą danych. Prześlij bazę danych oraz informacje o metodologii badań własnych. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy zakres i szczegóły współpracy.

TWORZENIE ANALIZY

Przeprowadzimy wnioskowanie statystyczne i stworzymy do niego raport. Raport ten zgodny będzie ze standardami edytorskimi, opisujący odpowiednie kroki analizy danych. Opis wybranych wyników testów statystycznych wsparty będzie informacjami w formie tabel i wykresów oraz jasną interpretacją wskazanych wyników i efektów.

OCENA WYKONANIA

Sprawdź czy przygotowana analiza danych spełnia wcześniejsze ustalenia i Twoje wymagania. Przekaż uwagi i wszelkie wątpliwość. Zapłać dopiero po uzyskaniu wymaganego efektu.

KONTAKT