Skip to content

Analiza statystyczna wyników ankiet

Kwestionariusze czy testy to tylko jedne z możliwych opcji zbierania danych w badaniu. Równie często wykorzystuje się w nich ankiety własnej budowy. Ankiety te często nie mają jednoznacznych sposobów obliczania wyników tak jak standaryzowane narzędzia. Powodują więc więcej problemów z czytelnym opisem danych jakie pozwoliły zebrać. Więcej na temat ankiet własnej budowy pisaliśmy tutaj.

Jeżeli analiza danych z ankiety własnej generuje trudności, pomożemy je rozwiązać. Opracujemy raport z analizy danych zebranych ankietą własną wykorzystaną w badaniach. Pokażemy interesujące zależności na wykresach i w tabelach zachowując tym samym wszystkie standardy edytorskie APA. 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz! 

Dlaczego my?

Omówienie wyników ankiety własnej zawsze poprzedza ocena samego badania, jego przebiegu, pytań badawczych i celu samego badania. Celem tych działań jest dopasowanie sposobu analizy i prezentacji danych do metodologii badania, ale także do Twoich indywidualnych wymagań.

Pomoc z trudnościami jakie niesie tworzenie i analizowanie pytań ankiety własnej doceniło już wielu naszych klientów.

Nie zostaniesz sam z efektami naszej pracy. Konsultacje związane z omówieniem przesłanej analizy, wyjaśnienie wszystkich zawartych w niej wyników, rozmowa na temat elementów współpracy, są zawsze darmowe! 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Kilka lat pomocy w projektowaniu badań i doświadczenie w analizie danych doceniło już wielu naszych klientów.

PROSTY JĘZYK

Raport z nawet bardzo skomplikowanej analizy zawsze przygotowany jest w zrozumiały sposób pozbawiony miejsca na wątpliwości.

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Ustal przebieg współpracy przed rozpoczęciem działań. Zapłać po ocenie rezultatów.

OCHRONA DANYCH

Twoje badania i zebrane dane są bezpieczne. Znikną z serwerów po zakończeniu współpracy.

Jak przebiega współpraca?

Współpraca ma zawsze podobny schemat. Ocena bazy danych poprzedzona jest zawsze wyjaśnieniami związanymi z metodologią pracy. Poznanie celu i zakresu badań to początek działań skierowanych na wybór odpowiedniej drogi wnioskowania statystycznego. Na tym etapie wymiana doświadczeń i oczekiwań pomoże lepiej dopasować dalsze działania do Twoich indywidualnych wymagań.

Nigdy nie musisz inwestować „w ciemno”. Cenę za pomoc poznasz przed rozpoczęciem działań, a zapłacisz dopiero po ocenie rezultatów naszej analizy i pracy.

PIERWSZY KONTAKT

Skontaktuj się z nami. Napisz poprzez adres mailowy, formularz na stronie lub zadzwoń. Opisz swoje badania i wymagania stawiane przed analizą danych. Prześlij bazę danych oraz informacje o metodologii badań własnych. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy zakres i szczegóły współpracy.

TWORZENIE ANALIZY

Przeprowadzimy wnioskowanie statystyczne i stworzymy do niego raport. Raport ten zgodny będzie ze standardami edytorskimi, opisujący odpowiednie kroki analizy danych. Opis wybranych wyników testów statystycznych wsparty będzie informacjami w formie tabel i wykresów oraz jasną interpretacją wskazanych wyników i efektów.

OCENA WYKONANIA

Sprawdź czy przygotowana analiza danych spełnia wcześniejsze ustalenia i Twoje wymagania. Przekaż uwagi i wszelkie wątpliwość. Zapłać dopiero po uzyskaniu wymaganego efektu.

KONTAKT