Skip to content

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU BADAWCZEGO

Opracowanie metodologiczne badań własnych zawsze nierozerwalnie związane jest z analizą danych, ponieważ musi ona zawsze wynikać z postawionych pytań badawczych oraz wyjaśniać model badawczy. Niekiedy jest to trudniejszy element badania niż sama statystyka. Postawienie dobrze sformułowanych pytań badawczych i wybór wskaźników w badaniu determinują cały dalszy etap opracowania wyników.

Oferujemy pomoc w tworzeniu podstaw metodologicznych badań własnych z zakresu nauk psychologii, socjologii i nauk społecznych. Pomożemy w tworzeniu pytań badawczych, dobór narzędzi pomiarowych oraz tworzeniu wskaźników. Wspólnie możemy przejść przez wszystkie etapy procesu badawczego. Od celu i przedmiotu badania przez zmienne, hipotezy, dobór badanych, charakterystykę grupy badanej aż po plan badawczy i procedurę badania.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz! 

Dlaczego my?

Oferujemy pomoc metodologiczną dla studentów psychologii, socjologii i nauk społecznych w tworzeniu modeli własnych badań. Mamy doświadczenie w opracowaniu raportów badań rozpraw doktorskich oraz artykułów naukowych. 

Doświadczenie w zakresie opracowania badań  wsparte jest wiedzą z zakresu psychologii oraz praktyką związaną z oceną i wykorzystaniem narzędzi pomiarowych w diagnozie psychologicznej.

Nie zostaniesz sam z efektami naszej pracy. Konsultacje związane z omówieniem przesłanej analizy, wyjaśnienie wszystkich zawartych w niej wyników, rozmowa na temat elementów współpracy, są zawsze darmowe!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Kilka lat pomocy w projektowaniu badań i doświadczenie w analizie danych doceniło już wielu naszych klientów.

PROSTY JĘZYK

Raport z nawet bardzo skomplikowanej analizy zawsze przygotowany jest w zrozumiały sposób pozbawiony miejsca na wątpliwości.

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Ustal przebieg współpracy przed rozpoczęciem działań. Zapłać po ocenie rezultatów.

OCHRONA DANYCH

Twoje badania i zebrane dane są bezpieczne. Znikną z serwerów po zakończeniu współpracy.

Jak przebiega współpraca?

Współpraca ma zawsze podobny schemat. Ocena bazy danych poprzedzona jest zawsze wyjaśnieniami związanymi z metodologią pracy. Poznanie celu i zakresu badań to początek działań skierowanych na wybór odpowiedniej drogi wnioskowania statystycznego. Na tym etapie wymiana doświadczeń i oczekiwań pomoże lepiej dopasować dalsze działania do Twoich indywidualnych wymagań.

Nigdy nie musisz inwestować „w ciemno”. Cenę za pomoc poznasz przed rozpoczęciem działań, a zapłacisz dopiero po ocenie rezultatów naszej analizy i pracy.

PIERWSZY KONTAKT

Skontaktuj się z nami. Napisz poprzez adres mailowy, formularz na stronie lub zadzwoń. Opisz swoje badania i wymagania stawiane przed analizą danych. Prześlij bazę danych oraz informacje o metodologii badań własnych. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy zakres i szczegóły współpracy.

TWORZENIE ANALIZY

Przeprowadzimy wnioskowanie statystyczne i stworzymy do niego raport. Raport ten zgodny będzie ze standardami edytorskimi, opisujący odpowiednie kroki analizy danych. Opis wybranych wyników testów statystycznych wsparty będzie informacjami w formie tabel i wykresów oraz jasną interpretacją wskazanych wyników i efektów.

OCENA WYKONANIA

Sprawdź czy przygotowana analiza danych spełnia wcześniejsze ustalenia i Twoje wymagania. Przekaż uwagi i wszelkie wątpliwość. Zapłać dopiero po uzyskaniu wymaganego efektu.

KONTAKT